Комунальний заклад освіти "Cередня загальноосвітня школа № 69" Дніпровської міської ради

 






Участь у конкурсах та олімпіадах

  Учень 6-Б класу Кочетков Данило нагороджений комунальним закладом освіти "Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді" дипломом, як переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція" у номінації: "Стилізована ялинка". Керівник: Негрєєва Оксана Валеріївна

 

 

 

 

Вітаємо Софію!

 

Учениця 4-В класу Брік Софія нагороджена золотою медаллю та дипломом Українським центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» за І місце з плавання на дистанції 100 м. вільним стилем у фінальних змаганнях XXV Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів, присвяченої 27-й річниці Незалежності України.

 

 

 

 

 

 

Участь у конкурсі творчих робіт "Пасхальні кольори"

 

Учні нашої школи приймають участь у конкурсі творчих робіт "Пасхальні кольори". Яскраві роботи додають святкового настрою!

 

 

 

 

Ханін Богдан учень 6-А класу став переможцем міського етапу конкурсу «Собори наших душ» у номінації «Образотворче мистецтво», отримав грамоту за творчі досягнення, яскраве вираження свого особистого «Я засобами мистецтва»

 

 

Гавриленко Катерина, учениця 9-А класу стала переможцем міського етапу конкурсу «Собори наших душ» у номінації «Поезія», отримала грамоту за творчі досягнення, яскраве вираження свого особистого «Я засобами мистецтва»

 

 

 

Переможцями міського туру олімпіади з ОТМ та Мистецтва стали:

Ханін Богдан, учень 6-А класу - ІІ місце

Новак Ганна, учениця 9-А класу - ІІІ місце

 

 

Учень 8-Б класу Коваленко Серафим професійно займається рукопашним боєм.

Він призер міських, обласних, Всеукраїнських турнірів.

Займає І, ІІ та ІІІ місця.

 

 

Вітаємо з перемогою у фінальному етапі гри-квесту «Правовий лабіринт»!
 
7 грудня 2017 року в нашій школі проходив фінальний етап гри-квесту «Правовий лабіринт» для учнів 7-8 класів міста. Ця гра проводилася в рамках виконання плану організації спільної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Дніпровського ВП ГУНП в Дніпропетровській області з метою профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді, запобігання дитячій бездоглядності, вдосконалення форм і методів правового виховання за підтримки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Дніпропетровської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, приуроченого до відзначення в Україні Всеукраїнського тижня права. Метою цього заходу є підвищення рівня правової культури дітей та учнівської молоді, формування правової свідомості, навичок користування, відстоювання та захисту своїх базових конституційних прав, дотримання правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами та організаціями. Перемогу в цій грі отримала команда учнів нашої школи: Чернета Орина, Гечу Іван, Кулік Каміла, Нечипорук Дана, Мурін Сергій.
 

 

 

 

 

Переможці районного етапу олімпіади з правознавства:
1. Летучий Олександр (10 кл.) - ІІ місце
2. Червоняк Олександр (9 кл.) - ІІІ місце

 

 

У районному турі олімпіади з історії  учні нашої школи посіли такі призові місця

Тіселіна Еліна, учениця 10 класу – І місце,

Новак Ганна, учениця 9 класу – І місце,

Червоняк Олександр, учень 9 класу – ІІ місце.

 

У районному турі олімпіади з правознавства учні нашої школи посіли такі призові місця

Летучий Олександр, учень 10 класу – ІІ місце,

Червоняк Олександр, 9 клас – ІІ місце,

 

У міському турі з історії:

 Новак Ганна , учениця 9 класу – ІІІ місце

 

 

 

Приходько Яна учениця 8-Б класу нагороджена медалями за І місце у змішаній парній категорії та за І місце у жіночій парній категорії на чемпіонаті міста з бадмінтону серед юніорів 2002 р.н.

 

 

   

 

 

Червоняк Олександр учень 9-А класу посів почесне ІІ місце в районній  олімпіаді з географії

 

 

За активну участь в районних спортивних змаганнях на честь "ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ" з бігу на 100 метрів нагороджений Полішко Микола, за ІІ місце в районних спортивних змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки грамоту отримала команда КЗО "СЗШ №69" ДМР , за ІІ місце - Скороход Вадим, за ІІІ місце  Юхименко Микита.                                                                                     

 

 

 

 

 

 

Гезь Антон учень 5-Б класу посів почесне 2 місце у ХІІ Міжнародному різножанровому фестивалі мистецтва «ArtTalentFest – 2017» за виступ – фортепіанний ансамбль (дует) (МКЗК «Дніпровська музична школа «16») та отримав диплом і медаль.

 

    

 

 

Зима Іванна учениця 8-А класу нагороджена Дипломом ІІ ступеня як  переможець міського конкурсу читців «О, слово рідне, хто без тебе я…» з нагоди відзначення 203-ї річниці від Дня народження основоположника української літератури Т.Г Шевченка

 

  

 

 

 

Інформація  про проведення районного етапу міського конкурсу дитячої екологічної творчості 2017р.

 

Згідно річного плану,  08.02.2017р. та 10.02.2017р. було проведено районний конкурс  екотворчості, в якому прийняли участь 6шкіл: КЗО «СЗШ№63», КЗО «СЗШ№69», КЗО «СЗШ№147», КЗО «СЗШ№121», КЗО «СЗШ№29», КЗО «СЗШ№17». Всього 60 учнів.

Виступи більшості команд відповідали всім вимогам положення конкурсу і були яскравими й цікавими. Журі сподівається, що і в наступному році  команди підтримають такий же високий рівень підготовки й виступу.

За рішенням журі :

перше місце посіли КЗО «СЗШ№147» та КЗО «СЗШ№121»

друге місце – КЗО «СЗШ№29» та КЗО «СЗШ№63»

третє місце – КЗО «СЗШ№17» та КЗО «СЗШ№69».

Згідно положення, школи, які посіли перше місце в районному конкурсі,  будуть представляти Індустріальний район у міському конкурсі дитячої екологічної творчості, який відбудеться 23 лютого 2017 року у міському Палаці дітей та юнацтва.

 

 

 

 

21 грудня 2016 року у кабінеті інформатики проходив захист наукових робіт учнів середньої та старшої школи. Діти приємно вразили своїх педагогів обізнаністю та рівнем підготовки з теми та предмету. Захід пройшов жваво і емоційно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 25 листопада по 10 грудня 2016 року школа бере участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства"

 

Вітаємо переможців та учасників конкурсу "Молодь проти гендерного насильства"

 

Чепеленко Міра-Марія, учениця 6-А класу

Яременко Олександра, учениця 6-Б класу

Скок Ольга, 11 клас

Невзлін Ярослав, учень 6-А класу

Тютюренко Катерина, учениця 6-А класу

 

 

Олімпіада з біології:

ІІІ місце - Білова Поліна, учениця 10 класу

ІІ місце - Тіселіна Еліна, учениця 9-А класу

 

 

У міському турі олімпіади з історії:

І місце - Червоняк Олександр, учень 8-А класу

ІІІ місце - Кулига Олександра, учениця 11 класу

 

 

Олімпіада з хімії:

І місце - Гечу Іван, учень 7-А класу

 

Олімпіада з географії:

ІІІ місце - Степаненко Ангеліна, учениця 10 класу

ІІІ місце - Тіселіна Еліна, учениця 9-А класу

ІІІ місце - Червоняк Олександр, учень 8-А класу

ІІІ місце - Кумченко Кирило, учень 8-А класу

 

Переможці міського етапу з Мистецтва та Художньої культури

ІІ місце – Ханін Богдан, учень 5-А класу

ІІ місце – Черниш Дар’я, учениця 6-А класу

ІІІ місце – Новак Ганна, учениця 8-А класу

ІІ місце – Степаненко Ангеліна, учениця 10 класу

 

 

Олімпіада з правознавства:

І місце - Рубан Даря, учениця 11 класу

ІІ місце - Кулига Олександра, учениця 11 класу

ІІІ місце - Антонова Олександра, учениця 11 класу

ІІІ місце - Рудь Анастасія, учениця 10 класу

ІІІ місце - Фелонюк Ольга, учениця 11 класу

 

 

 

Олімпіада з російської мови та зарубіжної літератури:

І місце - Пукас Каріна, учениця 9-Б класу

 

Олімпіада з української мови та літератури:

І місце - Антонова Олександра, учениця 11 класу

ІІ місце - Червоняк Олександр, учень 8-А класу

 

Конкурс імені Петра Яцика:

І місце - Антонова Олександра, учениця 11 класу

ІІ місце - Червоняк Олександр, учень 8-А класу

ІІІ місце - Ящишина Анастасія, учениця 7-Б класу

ІІІ місце - Бондаренко Софія, учениця 3-А класу

 

 

 

Олімпіада з англійської мови:

Антонова Олександра, учениця 11 класу

Кулига Олександра, учениця 11 класу

Костиря Анастасія, учениця  9-А класу

Мелікідзе Ілля, учень 9-А  класу